KAMPANIJA

  • Mes tikime, kad judėdami žmonės gali iš tikrųjų jaustis gyvi. Akimirkomis, kuomet žmogus jaučia venomis tekantį kraują bei vis sparčiau plakančią širdį, o kiekvieno įkvėpimo ir iškvėpimo metu jaučiasi tampąs vis stipresnis, sveikesnis ir galingesnis. Niekas negali jūsų sustabdyti, „Rexona” pasirūpins, kad prakaitas jums nesutrukdytų.
  • Mes sukūrėme treniruočių platformą žmonėms, norintiems judėti ir pasiekti daugiau. Dabar tai yra paprasčiau, nei bet kada ankčiau - treniruotis galite bet kur ir bet kada. Mūsų treneriai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos paruošė įvairių ir skirtingų sunkumų lygių treniruočių jums. Treniruokitės jums patogioje vietoje ir jums patogiu laiku. 
  • BALSUOKITE kartą per dieną už labiausiai patikusį TRENERIO VAIZDO ĮRAŠĄ ir padėkite jam laimėti 500 Eur vertės prizą!
  • Kiekvienas „Rexona“ treniruočių platformos vartotojas taip pat turi galimybę DALYVAUTI LOTERIJOJE ir laimėti „Rexona“ produktų krepšelį arba 100 Eur vertės „Sportland“ dovanų kortelę sportinei aprangai ir įrangai įsigyti. Norint dalyvauti, būtinas „Rexona” produktų įsigijimo čekis. Visas loterijos taisykles rasite ČIA.