AMBASADORIAI

Laura Panavė
Laura yra energinga ir aktyvi mama, kuri mėgaujasi sportu ir studijuoja mitybą. Ji yra sveikos gyvensenos entuziastė, mėgstanti išbandyti ir kurti naujus, sveikus receptus, kuriais dalinasi su visais.
Greta Poškienė
Greta yra kineziterapeutė, ir ją kasdien galima sutikti „Balance“ studijoje. Jai svarbu, kad žmonės treniruotųsi saugiai, o pratimai būtų atliekami teisingai ir be skausmo.
Modesta Justė Morauskaitė
Modesta Justė yra 400 metrų rungties sprintininkė. Ji yra pirmosios Lietuvos komandos, dalyvavusios 2019-ųjų IAAF pasaulio estafetėse, narė. Ji aistringai žiūri į viską, ką daro savo gyvenime, ir jokie asmeniniai rekordai negali jos sustabdyti dar labiau tobulėti.
Deimantė Pajadaitė
Deimantės gyvenimas kupinas nuotykių, o kiekviena nauja diena - nauji iššūkiai. Ji gyvena iš tikrųjų pilnavertišką gyvenimą.
Annika Sakkarias
Annika yra sportininkė ir sveikos gyvensenos aktyvistė. Kasdieniame gyvenime ji mato daugybę galimybių dar daugiau judėti, tobulėti ir pasiekti naujų aukštumų. Jei gyvenimas jai pametėja citriną, ji pagamina iš jos limonadą. Annika įkvepia aplinkinius savo gyvenimo būdu.
Kreete Verlin
Kreete yra lengvaatletė. Ji dalyvavo daugybėje turnyrų ir yra sveikos gyvensenos entuziastė. Kreete visada pasirengusi priimti iššūkius ir siekti sau išsikeltų tikslų.
Timo Ander Lõhmus
Timo yra profesionalus paplūdimio tinklinio žaidėjas. Niekada nepavargsta nuo treniruočių, nes būtina palaikyti formą. Timo visada ras laiko treniruotėms.
Gatis Kondrāts
Gatis yra vienas iš akrobatinių šou komandos „Street Warriors“ įkūrėjų, akrobatas ir taip pat aktyvaus gyvenimo būdo entuziastas. Jam nėra pernelyg aukšto kalno į kurį jis negalėtų įkopti. Jo kasdienybė užsipildo įvairiais renginiais ir sportu. Treniruotės - vienas svarbiausių dalykų jo gyvenime.
Madara Kiviča
Madara yra sveikos gyvensenos aktyvistė ir fitneso entuziastė. Jai plaukimo sezonas tęsiasi ištisus metus. Net ir žiemą! Kai Madara gyvenime išsikelia jai svarbius tikslus, niekas negali jos sulaikyti
Kristaps Vilde
Kristaps yra fitneso ekspertas, treneris, sveikos gyvensenos aktyvistas ir masažuotojas. Jis organizuoja kūno rengybos ir gyvenimo būdo stovyklas, taip pat yra „Pievienotā vērtība“ narys. Kristaps dalijasi sveikais receptais ir įkvepia žmones gyventi sveikai bei aktyviai.